niedziela, 2 lutego 2014

Nosowska 8 - z cyklu "płyty ważne"

"tufotonotes" jest głównie wizualnym zapisem pewnych wydarzeń ale ponieważ oprócz fotografowania lubię słuchać muzyki to czasem pozwolę sobie na osobiste notki o artystach czy płytach dla mnie istotnych.
 +++
O Nosowskiej pewnie będzie nie raz :) Płyta 8 w bardzo nieatrakcyjnej okładce zawiera rewelacyjny materiał muzyczny i jeszcze lepszy tekstowy. Czy tylko dlatego, że jestem z Kaśką w "tym samym przedziale wiekowym" i trafia w sedno i moich przemyśleń? Znam tą niezwykle dojrzałą i mądrą płytę na pamięć, od przodu, tyłu i w poprzek. A jednak podczas ostatniego koncertu, jesienią w Krakowie, kiedy nie robiłam zdjęć (to rzadkość), wysłyszałam dla siebie nowe treści, w dodatku w mocnej i wzruszającej (tak!) interpretacji.
                                          Nosowska respect!

Z Kaśką jest jeden, inny problem. Bardzo trudno ją sfotografować na koncercie, zwykle w głębokim cieniu albo wtopiona w kolorowe smugi... rozumiem... czasem trzeba jednak powalczyć. Zdjęcia pochodzą z koncertu promującego w/w płytę. Kraków, październik 2011.    MISTRZYNI KAMUFLAŻU :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz